Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Juris Kaukulis. Roks. Solo.

Juris Kaukulis. Roks. Solo.

Pazīstamais mūziķis, dziedātājs un mūzikas autors Juris Kaukulis aicina uz rokkoncertu solo – enerģijas pilnas dziesmas un melodijas dažādām ģitārām, elektronikai un vienai balsij.

Juris Kaukulis ir latviešu mūziķis, plašāk pazīstams kā grupu “Dzelzs Vilks” un “Jauno Jāņu Orķestris” līderis, mūzikas un tekstu autors, teātra izrāžu, kino un animācijas filmu mūzikas komponists. Jura Kaukuļa balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu.

“Uijā uijā nikni vilki”, “Balerīna”, “Oranži mati” , “Ļauj man tevi”, kā arī jaunākās Jura Kaukuļa dziesmas – “Tu vilki nakti”, “Bīstami vārdi”, “Ieviņa” vai “Tās vēl nav beigas” – kļuvušas par latviešu roka un jaunfolka klasiku.

Jura Kaukuļa solo koncertā ar pilnu jaudu skanēs mūziķa radītas, labi pazīstamas un mazāk zināmas kompozīcijas, tostarp no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, dziesmas no teātra izrādēm to pirmatnējā skanējumā, pietuvinātā tam, kādas tās pirmoreiz dzimst vienatnē, kad pie rokas ir tikai ģitāra un balss, kā arī jaunas dziesmas.

“Pandēmijas izolācijā agrāk sacerētas dziesmas manā garāžas studijā transformējušās un apaugušas ar man pašam negaidītām un aizraujošām detaļām, bet uzplaiksnījuši arī jauni stāsti, sacerēti laikā, kad koncerti un satikšanās ar citiem mūziķiem nevarēja notikt – laikā, kas starp klusumiem kļuva par neparasti auglīgu brīdi jauniem atklājumiem mūzikā, tāpēc arvien biežāk ar prieku atsaucos aicinājumiem to visu parādīt solo performances formā, iespējami tuvāk klausītājiem, sarunās ar jums!” saka Juris. 

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Kaukulis restorānā "Akustika"