Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Jautrās CibRIČU ģimenes koncerts

Jautrās CibRIČU ģimenes koncerts

CibRIČU ģimenes koncerts

Strenču Kultūras centrs un dziedošā CibRIČU ģimene aicina uz Lieldienu jautro dziesmu spēli pieaugušajiem un bērniem pie Strenču Kultūras centra 31. martā plkst. 13.30. Ieeja bez maksas.

Tur, meža piesaulītē, jā, pareizi, netālu no mūsu estrādes, dzīvo meža muzikālā Zaķu CibRiču ģimene. Zaķu ģimenes tēvs Fricis ir meža mūzikas skolotājs, arī savus bērnus viņš ir mūzikā izglītojis, savulaik pat gājis uz provēm zaķu operā. Meitiņa Peciņa spēlē pijoli, dēls Bricis sit lielo bungu, bet zaķu mamma Lusilda brīvajā laikā glezno dabas peizāžas. Ģimenē biežs viesis ir tēva brālis – krusttētiņš CibRicis, viņš Rīgā strādā par pianistu. Zaķu ģimenes tēvam ir kāda īpaša tradīcija: katru gadu Lieldienu laikā organizēt ģimenes koncertu, kuram gatavojas jau no Valentīndienas. Vienīgā problēma ir tāda, ka līdz šim koncertā skanējušas vienas un tās pašas dziesmas. Ar to nav mierā CibRiču ģimenes lielākais palaidnis – Zaķēns Bricis. Viņaprāt, dziesmas par zaķiem, to sentimentāli saldo dzīvi, straujajām attiecībām, mīlu un vegānismu ir pārāk maz, lai neteiktu, ka nav vispār, tādēļ viņš sarīko ģimenes dumpi un liek Zaķu ģimenei mainīt koncerta repertuāru, iedrošinot savu ģimeni uz jaunu dziesmu sacerēšanu un dziedāšanu. Kā CibRiču ģimenei veiksies, to varēsiet dzirdēt Lieldienu jautrajā dziesmu spēlē “”Dziedošās zaķu CibRiču ģimenes koncerts”Nopietni un pa jokam vēl it nekad un it nekur nedzirdētas vispopulārākās dziesmas pasaulē par zaķiem, kuru melodijas atpazīs un varēs līdzi dungot ikviens – gan liels, gan mazs, gan vecs, gan jauns.

Krāšņi kostīmi, pavadījums pianista Anatolija Livčas izpildījumā, bērnu iesaiste, humors! Koncerta vadītājs, palaidnīgais Zaķu ģimenes dēls Bricis Cibricis – aktieris Māris Zabarovskis, Zaķu ģimenes tēvs Fricis Cibricis – Latvijas Nacionālā teātra un dažādu pašmāju seriālu humora pilnais aktieris Kristiāns Kareļins, Zaķu ģimenes mamma Lusilda Cibrice – operdziedātāja Baiba Renerte, Zaķu ģimenes meita Peciņa Cibrice – jaunā dziedātāja Anna Leite, Zaķu ģimenes tēva brālis, Krusttētiņš Cibricis – pianists Anatolijs Livča.

Režijas un kustību konsultants – Mārtiņš Kagainis.

Dziesmu spēles ilgums – aptuveni 50 minūtes.