Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Izrāde bērniem un ģimenēm “Hamoka komūna”

Izrāde bērniem un ģimenēm “Hamoka komūna”

Maijā un jūnijā Valmieras vasaras teātra festivāls ar jauniestudējumu bērniem un visai ģimenei “Hamoka komūna” Sabīnes Alises Ozoliņas režijā viesosies vairākās Valmieras novada pilsētās un pagastos – Rūjienā, Mazsalacā, Strenčos, Burtniekos, Dikļos un Kocēnos. Pēc viesošanās novadā iestudējuma pirmizrāde festivālā savukārt notiks no 4. līdz 7. augustam. Šī būs pirmā reize, kad festivāls paplašina robežas un dodas ārpus ierastās norises vietas Valmieras.
Klejojošā izrāde visai ģimenei “Hamoka komūna” 5. jūnijā plkst. 11.00 un plkst. 14.00 notiks Rūjienā, Rūjienas estrādes teritorijā.

HAMOKA KOMŪNA
Režisore: Sabīne Alise Ozoliņa
Dramaturģe: Ance Muižniece
Horeogrāfe: Laura Gorodko
Aktrises: Endīne Bērziņa, Sabīne Alise Ozoliņa
Producents: Jānis Znotiņš
Būt pie dabas un iet pārgājienos ir forši. Tomēr cilvēks ir diezgan bezpalīdzīgs un neaizsargāts radījums, tāpēc, lai izdzīvotu skarbajos apstākļos, viņam vajadzīgas visādas mantas. Mēs esam pieraduši skatīties uz lietām kā uz pašsaprotamiem ikdienas sabiedrotajiem, bet vai mums izdotos mierīgi līdzpastāvēt, ja lietas spētu pateikt, ko patiesībā domā par mums? Hamoka komūnā visi sadzīvo mierā un harmonijā, taču reizēm viss nav tik skaisti, kā izskatās sociālo tīklu bildēs. Izrāde piedāvās iespēju ieskatīties komūnas iekšējā dzīvē, uzzināt par viņu pārdzīvojumiem, romantiskajiem centieniem, nākotnes plāniem un ilgām.
Ieteicams: 5+
Biļetes cena: 5 EUR, biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/23814