Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Izrāde bērniem “Pagalma enciklopēdija”

Izrāde bērniem “Pagalma enciklopēdija”

11.novembrī plkst.18.30 Valmierā, koncertzāIē “Valmiera” būs skatāma aizraujošā izrāde “Pagalma enciklopēdija" pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

11.novembrī plkst.18.30 Valmierā, koncertzāIē “Valmiera” būs skatāma aizraujošā izrāde “Pagalma enciklopēdija” pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Izrāde veidota kā stāsts par dienu pagalmā, kas tiek piedzīvota kopā ar pilsētas britu īsspalvaino kaķi, kurš no pilsētas dzīvokļa paklāja pārvācies dzīvot uz laukiem, tā radot aizraujošus un ziņkārību rosinošus stāstus. Šie stāsti veido maz zināmus faktus, kas ietērpti asprātīgos dialogos un vārdu spēlēs par sastaptiem dzīvniekiem – sikspārni, taureni, bebru, mušu, skudru un pupuķi, kur katram piemīt savs īpašais raksturs, un stāsts, ar ko izrādes laikā iepazīstināsim mazos skatītājus. Visi izrādes apmeklētāji paši kļūst par daļu no kukaiņu un mazo dzīvnieku pasaules, kā arī kopā dejosim, dziedāsim un pat jogosim.

Izrāde bērniem “Pagalma enciklopēdija” veidota pēc A.Vanagas grāmatas “Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?” motīviem.

Mēs vēlamies sniegt iespēju bērniem pašiem veidot un piedalīties kvalitatīvā izrādē, kas ne tikai izklaidē, bet arī dod iespēju vizualizēt un iegūt informāciju par dzīvnieku pasauli mums apkārt.

Galvenās lomas izpildītājs: Rūdolfs Apse
Dejotāji: Katrīna Stepiņa un Nauris Miķelis Goba
Izrādes režisore: Beatrise Zaķe
Scenogrāfija un kostīmmāksliniece: Agne Menniks
Scenārijs: Agnese Vanaga
Mūzikas autors: Kārlis Vanags

Biļetes: Biļešu paradīze kasēs vai šeit. Biļetes cena – 12,00 EUR. Bērniem līdz divu gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Ar 3+ Goda karti bērnu biļetēm 50% atlaide (uzrādot pie ieejas). Grupas biļetēm, sākot no 20cilv., biļetes cena 10,00 EUR/gab.

Vairāk informācijas:
IG https://www.instagram.com/pagalma.enciklopedija/
FB https://www.facebook.com/Pagalmaenciklopedija/

Informāciju sagatavoja:

Liene Gulbe