Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Karājoties gandrīz stundu ar galvu uz leju 40 metru augstumā, ko tiešraidē skatījās vairāki tūkstoši cilvēku, Iluzionists Edžus izsludina aizraujošu ilūzijas šovu tūri pa Latviju. Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti.
Iluzionists, kam TikTok seko vairāk kā 270 000 cilvēku un, kurš savu vārdu ir ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā, savā šovā rādīs ilūzijas, kas pārsteigs ikvienu apmeklētāju.
“Veidojot šovu, iedvesmojos no pasaules slavenākajiem iluzionistiem kā Harija Hudīni, Deivida Bleina, Deivida Koperfīlda un citiem, lai pēc vakara ikviens varētu būt gandarīts par lieliski pavadītu laiku,”– saka Iluzionists Edžus.
Ar pārsteigumu, spriedzes un humora piepildīto šovu, Iluzionists priecēs 7 Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī un Bauskā!
“Demonstrēšu izbēgšanu no ūdens kastes, būs stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem un mēģināšu radīt cilvēkos izbrīnu vēl dažādos citos veidos!”– turpina Iluzionists Edžus. Šovos piedalīsies arī izcilais bundzinieks Sanijs Bondars, kurš šovu atspirdzinās ar kolosālu sitaminstrumentu pavadījumu.
Iluzionista Edžus šovu biļetes var iegādāties: https://ticketshop.lv/lv/groups/27

Informācija par mākslinieku pieejama viņa mājaslapā www.iluzionisti.lv
Sekot Iluzionistam Edžum var arī viņa soctīklos:
TikTok: www.tiktok.com/@iluzionists_edzus
YouTube: https://www.youtube.com/IluzionistsEdzus
Instagram: https://www.instagram.com/iluzionists_edzus/