Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / III Starptautiskie mūzikas un mākslas svētki

III Starptautiskie mūzikas un mākslas svētki

Universum mūzikas un mākslas vidusskola 27. aprīlī atkal aicina kopīgi svinēt nu jau III Starptautiskos mūzikas un mākslas svētkus. Priecājamies, ja uz svētkiem atbrauc viesi arī no citām zemēm, tāpēc saucam tos par starptautiskiem.

Universum mūzikas un mākslas vidusskola 27. aprīlī no plkst. 9.30 aicina kopīgi svinēt nu jau III Starptautiskos mūzikas un mākslas svētkus. Priecājamies, ja uz svētkiem atbrauc viesi arī no citām zemēm, tāpēc saucam tos par starptautiskiem.

Mūzikas un mākslas svētku ideja, kuras autori ir pieredzējušie pedagogi Ritma Pētersone-Cepīte un Aivars Cepītis, palikusi nemainīga – piedzīvot, atklāt un parādīt, cik cieši mūzika un māksla ir savā starpā saistītas, dalībniekiem ne tikai atskaņojot mūziku, bet uzdrošinoties sevi izpaust arī mākslā. Savukārt tiem, kuri vēl nemuzicē, attēlot dzirdēto mūziku krāsās, zīmējumā. Tāpat nemainīgs ir svētku galvenais mērķis – apzināties katra talanta īsto Autoru – mūsu Radītāju, un ar savu veikumu pateikt Viņam paldies!

Pagājušajā gadā svētku īpašie ciemiņi bija pianists Vestards Šimkus, mūzikas terapeite Liesma Lore un ārste – rezidente psihiatrijā Laura Tauriņa.
Šogad svētku ciemiņi būs sitaminstrumentālisti Raitis Viļumovs un Daniels Groza, kinematogrāfs un operators Jānis Skulme. Brīnišķīgos Marijas Montesori klusuma vingrinājumus vadīs Montesori speciālistes Diāna Vatuļina un Anete Cīrule.

Visi mūzikas un mākslas draugi sirsnīgi aicināti uz šiem svētkiem Universum mūzikas un mākslas vidusskolas Lielajā zālē 27.aprīlī no plkst. 9.30.

Informāciju sagatavoja:
Anitra Rause,
Universum mūzikas un mākslas vidusskolas metodiķe profesionālajā ievirzē