Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Halovīna auto izstāde

Halovīna auto izstāde

Sestdien, 29.oktobrī, plkst. 16.00 autogrupa Girls N`Cars aicina uz Halovīna auto izstādi Valmierā, Dīvaliņa iela 15, lai kopīgi atzīmētu Halovīna svētkus. Atklāšana paredzēta plkst. 16.00, izdekorētos auto norises vietā aicinām ierasties jau no plkst.15.00, kā arī sarūpēt saldumus bērniem, kuri nāks apskatīt izdekorētos auto. Aicināti visi auto mīļi, ģimenes ar bērniem, jaunieši un visi interesenti, kas vēlas jautri pavadīt laiku. Aicinām apmeklētājus ierasties tērpos Halovīna tematikā.

Sestdien, 29.oktobrī, plkst. 16.00 autogrupa Girls N`Cars aicina uz Halovīna auto izstādi Valmierā, Dīvaliņa iela 15, lai kopīgi atzīmētu Halovīna svētkus. Atklāšana paredzēta plkst. 16.00, izdekorētos auto norises vietā aicinām ierasties jau no plkst.15.00, kā arī sarūpēt saldumus bērniem, kuri nāks apskatīt izdekorētos auto. Aicināti visi auto mīļi, ģimenes ar bērniem, jaunieši un visi interesenti, kuri vēlas jautri pavadīt laiku. Aicinām apmeklētājus ierasties tērpos Halovīna tematikā.

Paredzētas dažādas aktivitātes, uzdevumi un atrakcijās bērniem ar nelieliem pārsteigumiem. Trīs labāk izdekorētie auto saņems balvas. Būs iespēja atrādīt savu izdekorēto auto, apskatīt citu veikumu, pacienāt bērnus ar saldumiem un brīvā atmosfērā pavadīt vakaru. Tā kā pasākums norisināsies ārā, aicinām būt gataviem jebkādiem laika apstākļiem. Pasākuma aptuvenais ilgums ir četras stundas.

Vēlamies iesaistīt ģimenes un rosināt jauniešus pievienoties aktīvai, drošai auto kultūrai Valmieras pilsētā. Veidosim kopā Halovīna atmosfēru, lai bērniem būtu drošāka vide, ejot saldumu medībās vienuviet.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts, materiāls tiks izmantots sociālajos tīklos.

Dalība un ieeja ir bez maksas. Organizē Girls N`Cars.

Informāciju sagatavoja:

Zane Zīverte, Girls N`Cars pārstāve