Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Grupas “Musiqq” koncerts “Bijis, ir un būs”

Grupas “Musiqq” koncerts “Bijis, ir un būs”

Jau 2023. gada martā klajā nāks grupas “Musiqq” jaunais mini albums, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” dziesmām. Gaidot jauno albumu, grupa aicina uz koncersēriju – “Bijis, ir un būs” Liepājā, Rēzeknē un Valmierā. Koncertu ietvaros izskanēs grupas populārākās dziesmas, kā arī kompozīcijas no gaidāmā albuma.
Kopumā gaidāmajā mini albumā tiks iekļautas septiņas oriģinālkompozīcijas, kuras ir tapušas, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” populārākajiem un iemīļotākajiem skaņdarbiem. Pirmā kompozīcija pie klausītājiem nonāks jau oktobra vidū.
“Faktiski, varētu teikt, ka tās būs divu grupu – mūsu un “Līvu” oriģināldziesmu apvienojums. Kompozīcijas sevī ietvers jau zināmos grupas “Līvi” dziesmu motīvus un melodijas, kurus mēs būsim ietērpuši mūsdienīgā aranžējumā ar “Musiqq” raksturīgo skanējumu, papildot ar repa elementiem u.c. Manuprāt, rezultāts ir izdevies patiešām interesants un ceram, ka mūsu veikumu novērtēs arī klausītāji,” par jauno albumu atklāj grupas “Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris.
Ideja par albumu tapa mājsēdes laikā 2021. gadā, kad valdīja stingri ierobežojumi un muzikālā darbība bija ierobežota. Par albuma tapšanu stāsta grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs.
“Mūsu vērīgākie fani un sekotāji būs ievērojuši, ka, kopš mājsēdes sākuma, jau ilgāku laiku Tik-tok profilā esam dalījušies ar video, kur eksperimentējam ar dažādām latviešu dziesmām, sapludinot tās ar mūsu idejām. Process bija aizraujošs mums pašiem, un tādēļ nolēmām to pārvērst taustāmā rezultātā. Saka, ka liepājnieki ir vēja rūdīti un nekad neapstājas pie sasniegtā. Tādēļ jaunas idejas arvien dzen uz priekšu un liek radīt ko nebijušu.”


Grupa aicina uz koncertsēriju:
● Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars” 13. novembrī;
● Rēzeknē, Latgales vēstniecība “Gors” – 26. novembrī;
● Valmierā, Valmieras Kultūras centrā – 3. decembrī.
Iegādājies biļetes jau tagad “Biļešu Paradīze” kasēs un www.biļesuparadīze.lv.
Biļetes ir pieejamas ierobežotā daudzumā!