Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Grupas „Mēles galā” un „Mentem” koncerts

Grupas „Mēles galā” un „Mentem” koncerts

Aizvadot vasaras vakarus, 18. un 24. augustā aicina baudīt dzīvās mūzikas koncertus Valmiermuižā! Pasākumi norisināsies Valmiermuižas alus terasē, ļaujot tuviem un tāliem Valmiermuižas viesiem atpūsties no ikdienas steigas, baudot gan lirisku, gan roķīgu un pavisam smagu mūzikas skanējumu. Šoreiz Valmiermuižā ciemosies Islandes dabas iedvesmotā Diāna Sus ar grupu, bet jaudu piešķils grupa „Mēles galā” un valmierieši „Mentem”.

24. augustā plkst. 19.30 | „Mēles galā” un „Mentem”

Atbildes uz daudziem filozofiska rakstura jautājumiem varēs uzzināt, baudot kārtīgu alternatīvā rokenrola pieredzi no grupas „Mēles galā”. Grupas dalībnieki saka: „Naglojiet savus jumtus kārtīgi, jo pastāv risks, ka mēs tos norausim!” „Mēles galā” veido vokālists un ģitārists Rūdolfs Rācenājs, solo ģitārists Kārlis Neiburgs, basģitārists Roberts Židelis, bundzinieks Mārtiņš Ābelītis. Grupa šogad iekļuva lielākā studentu grupu un izpildītāju mūzikas konkursa Latvijā „Hadrons” finālā.

„Mentem” ir smagā metāla grupa, kas dibināta 2021. gadā Valmierā. Grupa spēlē sludge metāla un groove metāla apvienojumu, iekļaujot arī progresīvās mūzikas elementus un zemus ģitāras skaņojumus. Grupa pašlaik strādā pie sava pirmā albuma – jaunās dziesmas varēs dzirdēt arī koncertā Valmiermuižā.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Muzikālais baudījums labi saskanēs ar Valmiermuižas alus virtuves gardumiem, Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem un spirdzinājumiem. Galdiņu rezervācijai: +371 28664424 vai .

Koncertus rīko Valmiermuižas kultūras biedrība ar Valmiermuižas alus darītavas atbalstu.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, , tālr. nr.: 27337798.