Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Grupas “Mazais Princis” koncerts-mīlas retrīts

Grupas “Mazais Princis” koncerts-mīlas retrīts

Dārgie, mīļie! Kas gan būtu mīlas retrīts bez mīlestības piepildītiem pārsteigumiem, vai ne? Mainīgo laikapstākļu dēļ tiek mainīta grupas “Mazais Princis” mīlas retrīta Valmierā norises vieta! 28. maijā tiksimies Valmieras Kultūras centrā. Būsim vēl tuvāk cits citam, sēsim vēl vairāk mīlestības…

Ieeja pasākumā no plkst. 19.00, lai vari paspēt noskaņoties koncertam DJ Alexx Rea izvēlētas mūzikas pavadījumā.

***

28. maijā plkst. 20.00 Valmierā grupas “Mazais Princis” koncerts – mīlas retrīts.

Tuvojas pavasaris, kad mostas taureņi, un tie lidinās ne tikai pļavās, bet arī mūsu sirdīs. Plaukst koki, puķes un… mīlestība.

Leģenda vēsta – līdz ar grupas “Mazais Princis” ierašanos, pasaulē ieradās arī mīlestība, un tā šī mīlestība vēl joprojām ir klātesoša ikvienā no retrītiem.

“Tie nav ierasti koncerti, bet gan dvēseļu dziedinoši transformācijas akti! Kā parasti, cienot savu klausītāju, savu mūziku neizpildām. Atvainojamies jau iepriekš, bet pārsteigumi būs,” atklāj grupas “Mazais Princis” dalībnieki.

Mīlas retrīta akcijas cena vienai personai 14,99 EUR. Apmeklējums pārītim – ar atlaidi! Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Mīlas retrītam tuvojoties, akcijas cena var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma vai atgādinājuma!

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.