Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Grupa “Tautumeitas”. Koncertu cikls “MŪDA”

Grupa “Tautumeitas”. Koncertu cikls “MŪDA”

Arī šovasar aicinām Tevi būt “MŪDĀ” un baudīt mūziku dabā! 21. augustā Jāņparkā, Valmierā, uzstāsies etno mūzikas grupa “Tautumeitas”.

Pēc grupas izveidošanas 2015. gadā, “Tautumeitas” sāka ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. Taču – jo tuvāk gāja dziesmām, jo tuvāk dziesmas nāca pie “Tautumeitām”, līdz kamēr šķita dabiski tās apvienot ar visu pārējo, ko šajā pasaulē viņas ir dzirdējušas un sajutušas kā savu. Grupas sastāvā ir piecas dalībnieces – Asnate Rancāne, Laura Marta Līcīte, Aurēlija Rancāne, Ilona Dzērve un Laura Liepiņa.

Spēks un enerģija. Kustība un vieglums. Veldze un liepziedu smarža, kas virmo gaisā… Tādas ir koncertu cikla “MŪDA” – mūzika dabā – koncertprogrammas. Katrs koncerts ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju.

Biļetes: EUR 12. Ar Valmieras kultūras karti EUR 2,- atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” elektroniski www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīze” kasēs. Bērniem līdz 2 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Informācija koncerta apmeklētājiem:

Koncerts notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

ir vakcinējušies pret Covid-19;
ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).
Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Vēlams līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

Koncertu ciklu “MŪDA” organizē Valmieras Kultūras centrs.