Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Gavilējiet zvaigznesI Marijas Naumovas Ziemassvētku programma

Gavilējiet zvaigznesI Marijas Naumovas Ziemassvētku programma

Marija Naumova

Vēlamies informēt,ka ir sākusies biļešu tirdzniecība Biļešu Paradīze uz Marijas Naumovas koncertu Rūjienas kultūras namā 22.decembrī plkst.16.00.

Šis būs vienīgais koncerts Valmieras novadā. Biļetes var iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/4471

GAVILĒJIET ZVAIGZNES | Marijas Naumovas Ziemassvētku programma.

“Šonakt klusi, klusi Debess atver vārtus/ Un pa Lielo Piena Ceļu atnāk/ Kāda spoža zvaigzne, spožākā no visām,/Lai pār zemi atkal būtu Gaisma!”

Šie ir vārdi no Ziemassvētku koncerta tituldziesmas “Gavilējiet, zvaigznes”, ko radīja mums visiem labi zināmais dziedātājs un komponists Niks Matvejevs. Dziesma brīnumaini precīzi iezīmē šo, mums visiem tik neaizmirstamo pārmaiņu laiku, kas liek aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt. Mūzika vienmēr bijusi tā, kas palīdz grūtā brīdī, tā, kas spēj dziedēt, atbalstīt un priecēt. Būsim priecīgi Jūs satikt mūsu koncertos!

Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei – ZEMEI!

Koncertā skanēs gan Raimonda Paula, gan Nika Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Ingusa Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta”, kā arī jaunas orģinālkompozīcijas.