Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Gaujmaliešu Stirnu buks

Gaujmaliešu Stirnu buks

Stirnu buks

Skriešanas seriāls “Stirnu buks” 22. aprīlī atgriezīsies Valmierā, kur pēdējo reizi Stirnu buki skrēja tālajā 2016.gadā. Tieši toreiz seriāla organizatoru komanda iepazina šī brīža komandas stūrakmeni, nerimstošo taku bridi – valmierieti Arti Ločmeli. No tā laika Artis ir komandas neatņemama sastāvdaļa un distanču veidotājs – arī šī posma distances būs veidojis viņš.

Artis Ločmelis: “Ir Gaujai sava maģija, ir! Distance kā upes raksturs. Brīžiem strauja, brīžiem mierīga. Gan gravu noslēpumainība, gan skaisti iežu atsegumi. Pļavas, meži, takas, stigas un cilvēki.”

Pasākuma norises vieta, starta/finiša zona Dīvaliņa pļavās.

Sacensību info lapa atrodama šeit.

Lai nokļūtu sacensību centrā Dīvaliņa pļavās, kas atrodas blakus Jāņa Daliņa stadions, uz Taku skrējiens “Gaujmaliešu Stirnu buks” I Taku skrējienu seriāls “Gjensidige Stirnu buks 2023” aicinām ierasties pa Valmieras apvedceļu!

Šeit sagaidīs autostāvvietu ierādītāji un novirzīs uz lielākām vai mazākām, bet pieejamām autostāvvietām, kādu Valmierā netrūkst. Agrie braucēji varēs savus auto atstāt auto novietnēs tuvāk sacensību centram.