Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Gaismā būt” Santa Šillere, Jānis Pastars un Jānis Rubiks

“Gaismā būt” Santa Šillere, Jānis Pastars un Jānis Rubiks

Lai spertu soli tuvāk gada sirsnīgākajiem, siltākajiem un cerību pilnākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, 17. decembrī, 16:00 aicinām ikvienu klausītāju būt kopā šajā pirmsvētku laikā akustiskās koncertprogrammas GAISMĀ BŪT melodijās.

“Gaismā Būt” ir muzikāls ceļojums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikties ar sev sirdij tuvām melodijām, sen dzirdētām intonācijām gan no bērnības, gan svētku ieskautām atmiņām un būt daļai no tās gaismas, kuru dāvājam kā sev, tā apkārtējiem, sperot soli tuvāk gaišajam un īpašajam Ziemassvētku laikam.

Koncertprogrammu radījuši Latvijas džeza skatuves talanti – džeza dziedātāja Santa Šillere, ģitārists Jānis Pastars un kontrabasists Jānis Rubiks, apvienojot visu laiku skaistākās Ziemassvētku melodijas, pašu oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu muzikālās pērles jaunā, vēl nedzirdētā skanējumā, pašu radītos aranžējumos un džeza improvizācijas lidojumā.

Pasākums noritēs divās daļās, ar 15-20 minūšu starpbrīdi. Vienas daļas ilgums, aptuveni 40 minūtes. Biļetes iespējams iegādāties uz vietas Akustikā vai Biļešu Paradīzes kasēs.