Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Fiz-Kul-Tūre 3. posms Naukšēnos

Fiz-Kul-Tūre 3. posms Naukšēnos

Fiz-Kul-Tūre Naukšēnos

29. maijā aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” 2024. gada pavasara/vasaras sezonas 3. posmā, kas norisināsies Naukšēnos.

Pieteikšanās, iepriekš aizpildot veidlapu, bet dalības maksu varēs veikt sacensību norises vietā.

Reģistrēšanās būs pie Naukšēnu muižas pils. Sacensības katrs var uzsāk sev ērtā laikā no plkst. 17.00 līdz 19.00, izvēloties pusstundas vai stundas garu apļu skrējienu. Arī šajā posmā dalībnieki varēs piedalīties normatīvu izaicinājumā un Tūrisma spēlē, savukārt plkst.18.00 un 19.00 būs iespēja gida pavadībā iepazīt Naukšēnu muižu – uzzināt vairāk par vēsturi, apskatīt pils zāli, klēti un siernīcu! Tāpat arī no plkst.18.00 līdz 20.00 apmeklētājiem atvērts būs Naukšēnu Cilvēkmuzejs, kur varēs iemēģināt stelles, uzvilkt igauņu vai latviešu tautastērpu, parakstīt ar tintes pildspalvu un izdejot slaveno Naukšēnu disko.

Rezultātu fiksēšana notiks, izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard, savukārt velobraucēji aicināti pieteikties izaicinājumā vietnē distanrace.com un sacensību norises dienā nobraukt sev vēlamo distanci jebkurā vietā Valmieras novadā.

Lai piedalītos virtuālajās sacensībās, kas tiek rīkotas DistantRace platformā, jāveic tikai 2 soļi – jāpiesakās sacensībām un jāieraksta sava sporta aktivitāte, lai iegūtu rezultātu. Pamācību apskati ŠEIT.

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā var satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

Sezonas kopvērtējuma veiksmīgākie varēs iegūt trīs mēnešu abonementu “Spēka zona”, sporta apavus no veikala “MySport” turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai, bet gada kopvērtējumā – atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.