Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Fiz-Kul-Tūre 4. posms Dikļos

Fiz-Kul-Tūre 4. posms Dikļos

12. jūnijā aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” 2024. gada pavasara/vasaras sezonas 4. posmā, kas norisināsies Dikļos – vietā, kur aizsākusies viena no apbrīnotākajām latviešu tautas tradīcijām – Dziesmu svētki.

Pieteikšanās, iepriekš aizpildot veidlapu, bet dalības maksu varēs veikt sacensību norises vietā.

Reģistrēšanās būs pie Neikenkalna dabas koncertzāles, kur šajā nedēļas nogalē, 15. jūnijā, svinēsim arī apaļo, 160. gadskārtu Pirmajiem dziedāšanas svētkiem Dikļos.

Sacensības katrs var uzsākt sev ērtā laikā no plkst. 17.00 līdz 19.00, izvēloties pusstundas vai stundas garu apļa skrējienu. Arī šajā posmā dalībnieki varēs piedalīties normatīvu izaicinājumā un Tūrisma spēlē, kā arī aplūkot iespaidīgos vides objektus – Sidraba birzs vainagā izveidotu Skaņu birzi, kurā gan bērni, gan pieaugušie var muzicēt un iepazīt skaņas uz ksilofona, metalofona, pūšaminstrumentiem un zvaniņiem.

Rezultātu fiksēšana notiks, izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard, savukārt velobraucēji aicināti pieteikties izaicinājumā vietnē distanrace.com un sacensību norises dienā nobraukt sev vēlamo distanci jebkurā vietā Valmieras novadā.

Lai piedalītos virtuālajās sacensībās, kas tiek rīkotas DistantRace platformā, jāveic tikai 2 soļi – jāpiesakās sacensībām un jāieraksta sava sporta aktivitāte, lai iegūtu rezultātu. Pamācību apskati ŠEIT.

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā var satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

Sezonas kopvērtējuma veiksmīgākie varēs iegūt trīs mēnešu abonementu “Spēka zona”, sporta apavus no veikala “MySport” turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai, bet gada kopvērtējumā – atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.