Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Brīvdabas kino Zilākalnā – “Apskrien Latviju”

Brīvdabas kino Zilākalnā – “Apskrien Latviju”

26. augustā plkst. 21.00 Zilākalna ciema estrādē būs iespējams noskatīties dokumentālo filmu ”Apskrien Latviju”. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā – Zilākalna kultūras namā.

Apskrien Latviju (2020)

Dokumentālā filma “Apskrien Latviju” ir par arhitekta Dina Vecāna iespēto, 1740 kilometros pieveicot ceļu 22 dienās apkārt dzimtenei.Filma “Apskrien Latviju” nav tikai par skriešanu vai cilvēka spēju robežām. Dokumentālā kino vērtība ir Latvijas krāšņā daba un cilvēki, kas vēlas būt klāt un līdzskrienot paši saprot, ka var vairāk, nekā iepriekš domājuši.

Filma “Apskrien Latviju” nav tikai par skriešanu vai cilvēka spēju robežām. Dokumentālā kino vērtība ir Latvijas krāšņā daba un cilvēki, kas vēlas būt klāt un līdzskrienot paši saprot, ka var vairāk, nekā iepriekš domājuši. Dažādie pierobežā sastaptie cilvēki ir tie, kas spēj 100 minūtes noturēt skatītāja uzmanību.

Ierodoties uz kino, jāuzrāda derīgs COVID – 19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju, COVID – 19 un derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)Bērni līdz 12 gadu vecumam pasākumu var apmeklēt bez sertifikāta uzrādīšanas.

Ieeja bez maksas.