Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Brīvdabas kino Kocēnos – “Mans mīļākais karš”

Brīvdabas kino Kocēnos – “Mans mīļākais karš”

17. augustā plkst 21.00 Kocēnos, parkā aiz Kokmuižas pils būs iespējams noskatīties animētu dokumentālo stāstu “Mans mīļākais karš”. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā – Kocēnu kultūras namā.

Mans mīļākais karš (2020)

Filma Mans mīļākais karš ir animēts dokumentālais stāsts, pilns sirsnības un godīguma, par pieaugšanu absurda pilnajā laikā no 70. gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai. Filmas pamatā ir režisores Ilzes Burkovskas-Jakobsenas atmiņās balstīti autobiogrāfiski motīvi. Vēsturiskiem faktiem, sadzīviskām reālijām un personiskām atmiņām savijoties ar humoru, nopietnību un atklātību, veidojas cilvēciska un dzīva liecība par vēsturiski nozīmīgu laiku.Filmas režisore Ilze Burkovska-Jakobsena: “Filmas pamatjautājums – cik liela nozīme ir katra cilvēka atbildībai, drosmei un ticībai – ir svarīgs gan pagātnē, gan šobrīd, gan Latvijā, gan citur pasaulē.”

Ierodoties uz kino, jāuzrāda derīgs COVID – 19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju, COVID – 19 un derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)Bērni līdz 12 gadu vecumam pasākumu var apmeklēt bez sertifikāta uzrādīšanas.

Ieeja bez maksas.