Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / FIBA Pasaules kausa spēle fanu zonā Latvija-Libāna

FIBA Pasaules kausa spēle fanu zonā Latvija-Libāna

Basketbola fanu zona Valmierā

No 25. augusta līdz 10. septembrim Valmierā, stāvlaukumā aiz t/c “Valleta” būs iespēja sekot FIBA Pasaules kausa spēļu tiešraidēm Basketbola fanu zonā, kas pirmo reizi pārcelsies ārpus Rīgas. Savukārt laukumā pie Valmieras Kultūras centra Latvijas valstsvienības spēles tiešraidē pārraidīs uz lielā ekrāna.

Tiekamies Basketbola fanu zonā Valmierā 25. augustā no plkst. 11.00, svinīgā atklāšana notiks plkst. 11.30, bet jau plkst. 12.15 sāksies pirmās Latvijas izlases spēles translācija pret Libānas valstsvienību. Atklāšanas dienā visus klātesošos līdzi just gribētājus ar dziesmām uzmundrinās Horens Stalbe. Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties atbalstītāju konkursos un balvu izspēlēs, tikties ar Valmiera Glass VIA basketbola kluba spēlētājiem un pārstāvjiem. Blakus fanu teltij laukumā pie Valmieras Kultūras centra Latvijas izlases spēles tiešraidē pārraidīs arī uz lielā ekrāna. Aicinām skatītājus parūpēties par sēdvietām! Atspirdzinošus dzērienus un uzkodas būs iespēja iegādāties fanu zonā.

Nākamās Latvijas valstsvienības spēles gaidāmas jau 27. augustā plkst. 16.30, kur mūsu komanda sacentīsies ar Francijas izlasi, bet 29. augustā plkst. 16.30 kopā jutīsim spēlei pret Kanādas basketbola valstsvienību.