Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / FIBA Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Latvija-Gruzija

FIBA Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Latvija-Gruzija

Olimpiskā kvalifikācija basketbolā

No 2. līdz 7. jūlijam “Arēna Rīga” notiks FIBA Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs basketbolā. Par vienīgo ceļazīmi uz Parīzi cīnīsies arī Latvijas valstsvienība, kuras sastāvā iekļauti trīs mūsu novadnieki – izlases kapteinis Dairis Bertāns, Dāvis Bertāns un Rolands Šmits. Tādēļ, sadarbībā ar VALMIERA GLASS VIA un Bertānu Valmieras basketbola skolu, aicinām sekot līdzi spēļu tiešraidēm uz lielā ekrāna atpūtas vietā “Multiklubs”, kur būs iekārtota ģimenēm draudzīga kopā skatīšanās zona.

Latvijas valstsvienība A apakšgrupā spēlēs ar Gruzijas un Filipīnu izlasēm. Pirmā spēle pret Gruziju notiks 2. jūlijā plkst. 19.00, bet 3. jūlijā, tajā pašā laikā, mūsu basketbolisti spēkosies ar Filipīnu valstsvienību. Aicinām būt kopā izlases izšķirošajās spēlēs un kļūt par komandas sesto spēlētāju arī Valmierā! Līdzjutējiem būs iespēja iegūt balvas no basketbola kluba VALMIERA GLASS VIA.

Apakšgrupas divas labākās komandas sestdien, 6. jūlijā, pusfinālā spēlēs ar kādu no B apakšgrupas (Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna) labākajām komandām. Pusfināla maču uzvarētāji svētdien, 7. jūlijā, cīnīsies par ceļazīmi uz Parīzi.