Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Evijas Kūlmanes gleznu izstāde “Sapņu melodijas”

Evijas Kūlmanes gleznu izstāde “Sapņu melodijas”

No 21. septembra līdz 17. oktobrim Valmieras kultūras centrā būs apskatāma mākslinieces Evijas Kūlmanes gleznu izstāde “Sapņu melodijas”.

Gleznu izstāde “Sapņu melodijas” ir piepildīta ar priekpilnām, pavasara ziedu un vasaras smaržu piepildītām emocijām. Šajā izstādē izvēlētajās gleznās, ieskanas laimīgās melodijās! Prieks, gaisma, harmonija, cerība atspoguļojas  pavasara smaržu burvībā,  saulrieta spilgtumā, silto vakaru mierā un sapņainās, klusās naktīs…

Šis gads māksliniecei ir bijis radoši piepildīts, tapuši daudz jauni darbi, kuri savu pirmo izstādi piedzīvos tieši Valmierā. Māksliniece  Evija Kūlmane : “Lai izstāde “Sapņu melodijas” dāvā prieku un iedvesmo ar saulainām un laimīgām, pavasara un vasaras piepildītām sapņu melodijām !’’ Evijas Kūlmanes glezniecībai ir raksturīgas gan maigu, sievišķīgu pieskārienu radītas poētiskas noskaņas, gan emocionāli piesātinātas, temperamentīgu un ugunīgu triepienu  caurstrāvotas tēlainas ainavas.

Māksliniece Evija Kūlmane ir ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu glezniecībā, Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura grādu scenogrāfijā, absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, kā arī ieguvusi foto dizaineres diplomu. Mākslinieces Evijas Kūlmanes personālizstādes notiek regulāri dažādās Latvijas pilsētās, māksliniece piedalās arī grupu izstādēs un dažādos mākslas un kultūras projektos. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā , Eiropas valstīs, ASV, Singapūrā un citviet pasaulē.

Izstāde atvērta katru dienu no plkst. 09.00 līdz 19.00.

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “Mākslas pieskāriens”.