Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Erudīcijas diena Valmieras novada skolu komandām

Erudīcijas diena Valmieras novada skolu komandām

Zini! Mini! Uzzini!

5. aprīlī no plkst. 9.00 visas dienas garumā Valmieras Kultūras centrā norisināsies Valmieras novada skolu Erudīcijas diena, kur zināšanās un atjautībā erudīcijas spēlē “Zini! Mini! Uzzini!” mērosies 1.-12. klašu skolēnu un pedagogu komandas.

Erudīcijas dienas norises laiki:

• 9.00 1.-3. klašu komandas
  • 10.30 4. – 6. klašu komandas
  • 12.00 7. – 9. klašu komandas
  • 14.30 10. – 12. klašu komandas
  • 17.00 skolotāju komandas

Erudīcijas dienu Valmieras novada izglītības iestādēm organizē “Zini! Mini! Uzzini!” komanda sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Spēli atbalsta: Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Kultūras centrs, Baltais, Pesto.lv, Latvijas Leļļu teātris, Kino “Gaisma”, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, Uz kūko, Ozolzīles, Rada Zita, Berga vīns, Salt’n Pepper, Mūsdienu virtulis, Naukšēnu vīna darītava, Mini zoo “Mežiņi”, Asais pipars, Peintbols Valmiera.