Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Elza Rozentāle & etnodžeza trio. Koncertu cikls “Mūda”

Elza Rozentāle & etnodžeza trio. Koncertu cikls “Mūda”

“Izkust zaļajos atomos, izplūst, pārvērsties zaļajā domā.”

/I. Ziedonis/

Jau trešo vasaru Valmierā norisināsies koncertu cikls “Mūda” – mūzika dabā. Sajūtu koncerti ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par neierastu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju.

Šovasar “Mūda” koncertus caurvīs tematiskā ievirze: mežs. Mežs ir dabas templis. Tas atjauno un dod enerģiju caur viselementārākajām maņām. Tā ir “es” sakārtošana, meditācija. Atgriešanās pie vienkāršības un pirmavota – dabas. Arī šovasar aicinām Tevi būt sajūtu “Mūdā”!

  1. augustā plkst. 19.00 mežā pie Gaujas, pa ceļam uz Ķelderleju

Elza Rozentāle un etnodžeza trio

Koncertā piedalīsies Elza Rozentāle un etnodžeza trio, kura sastāvā ir dziesminieks un ģitārists Jānis Ruņģis, elektriskās ģitāras meistars Svens Vilsons, kā arī bundzinieks un perkusionists Pauls Ķierpe.
Koncertprogrammā skanēs latviešu tautasdziesmu aranžijas un latviešu komponistu melodijas, caur kurām klausītājam būs iespēja sakustināt sava iekšējā patriota sirdsstīgas. Vakars pie dabas ar ģitārām, perkusijām un balsi.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117745

Biļetes cena: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Bērniem līdz 2 gadu vecumam nav nepieciešama ieejas biļete.

Uzzini vairāk: www.vkc.lv .