Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Eiropas kausa posmi BMX

Eiropas kausa posmi BMX

Eiropas kausa posmi Valmierā 2023

6. un 7. maijā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” pulcēsies spēcīgākie BMX riteņbraucēji, lai noskaidrotu Eiropas kausa 5. un 6. posma uzvarētājus.

Svētdien, 7. maijā, sestā posma sacensības sāksies plkst. 9.15 ar elites, U23, junioru un 15/16 gadīgo jauniešu sacensībām. Fināli šīm kategorijām gaidāmi no plkst. 11.30. Bērnu, jauniešu līdz 14 gadiem un amatieru sacensības sāksies no plkst. 13.25, bet fināli gaidāmi ap plkst. 16.00.

No ārzemju sportistiem varēs redzēt aktuālo Eiropas kausa līderi Rubenu Gommēru no Beļģijas, vienu no Francijas TOP braucējiem Romēnu Majē, iepriekšējā posma uzvarētāju Rosu Kullenu un viņa tautieti – Eiropas čempionu no Lielbritānijas – Kai Vaitu.

Startēt gatavi arī labākie Latvijas braucēji, tostarp Latvijas čempions Kristens Krīgers, Pasaules junioru vicečempione Veronika Monika Stūriška, Eiropas čempionāta ceturtās vietas ieguvēja Vineta Pētersone, kā arī tādi labi zināmi sportisti kā – Paula Kibare, Edgars Langmanis, Kārlis Pedraudzis, Emīls Mārtiņš Treimans un citi.

Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) organizētais Eiropas kauss ir lielākais un prestižākais BMX sacensību seriāls Eiropā, kur sportisti cīnās arī par vērtīgajiem UCI ranga punktiem.

Ieejas biļešu cena skatītājiem Eiropas kausa BMX abu posmu apmeklējumam noteikta 10 eiro apmērā. Tās būs iespējams iegādāties sacensību norises vietā – pretī saņemot apmeklētāja aproci. Savukārt bērniem vecumā līdz 12 gadiem ieskaitot, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti ieeja sacensībās  – bez maksas.