Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā | Grupa “Kasetes”

Dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā | Grupa “Kasetes”

grupa kasetes

Turpinot tradīciju un cerot uz pasākumu norisei labvēlīgiem apstākļiem, aicinām baudīt dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižā. Šogad, lai atbalstītu vietējo latviešu mākslinieku jaunradi, esam ieplānojuši dzīvās mūzikas vakaru sēriju ar nosaukumu „Savējie”. Aicināsim viesoties mūziķus un māksliniekus, kuru saknes meklējamas Valmierā un tās apkārtnē.

Kā trešos šajā mūzikas vakaru sērijā aicinām baudīt elektroniskās mūzikas grupu „Kasetes”.

Apvienība „Kasetes” dibināta 2012. gadā Vaidavā. Tajā muzicē Rūdolfs Zagorskis (sintezatori), Kārlis Zagorskis (elektriskās bungas), Oskars Tupuriņš (ģitāra) un Jānis Liepiņš (bass). Līdz šim „Kasetes” radījuši noskaņas pilnus remiksus vairākām pašmāju grupām („Satellites LV”, „Rīgas Modes”, „Carnival Youth” un „Astro’n’out”), izdevuši divus EP minialbumus, piedalījušies Reiņa Spailes īsfilmas „Tukšās zemes ritmi” skaņu celiņa izveidē, kā arī 2015. gadā klajā laiduši debijas albumu „Jaunā kārtība”, kas tika nominēts „Austras Balvai”. Apvienība ir uzstājusies arī Latvijas lielākajos mūzikas festivālos – „Positivus”, „Summer Sound” un „Laba Daba”. 2020. gada maijā sadarbībā ar izdevniecību „NABA Music/Melo Records” tiek izdots otrais studijas albums „Dialogue”, kas ieguvis balvu „Zelta Mikrofons” kategorijā „Elektroniskās mūzikas albums”.

DALĪBA BEZ MAKSAS.

Ievērojot aktuālos drošības noteikumus, pasākuma ciemiņi tiks uzņemti divās zonās:

  • Valmiermuižas alus terase (norobežots laukums tuvāk skatuvei) ciemiņiem, kuri uzrāda derīgu sertifikātu, ka ir vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19 un 2️⃣ ir iepriekš veikuši galdiņa rezervāciju.
  • Laukums pie Valmiermuižas alus tirgotavas ar stāvgaldiem un parks visiem pārējiem ciemiņiem.

Lūdzam rezervācijas veikt laikus, jo vietu skaits ir ierobežots! Tālrunis rezervācijām +371 28664424!

Muzikālais baudījums labi saskanēs ar Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem un Gardu muti spirdzinājumiem.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība ar Valmiermuižas alus darītavas, Vidzemes plānošanas reģiona, Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.