Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Domnīcu cikls jauniešiem “#Manas Iespējas”

Domnīcu cikls jauniešiem “#Manas Iespējas”

“Kādas ir manas iespējas izaugsmei un mērķu sasniegšanai?” – atbildes uz šādu jautājumu saņems jaunieši domnīcu ciklā “#Manas Iespējas”. Domnīcu ciklā notiks četras izaugsmes un iedvesmas nodarbības, kurās aicināti  piedalīties jaunieši no visas Latvijas. Domnīcu ciklu “#Manas Iespējas” rīko biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

“Domnīcu cikls “#Manas Iespējas”tiek veidots ar mērķi rosināt runāt par jauniešu garīgās veselības nozīmi, personības izaugsmi, karjeras plānošanas iespējām. Nodarbību laikā jaunieši varēs uzlabot komunikācijas un sadarbības prasmes, tā būs iespēja pilnveidoties un nepazaudēt esošās un iegūt jaunas zināšanas. Jaunieši varēs labāk izprast esošās un nākotnes iespējas, kā arī gūt iedvesmu, lai nospraustu nākotnes mērķus un arī sasniegtu tos,” stāsta projekta vadītāja Lauma Celma.

Domnīcu ciklā “#Manas Iespējas” kopumā ir paredzētas 4 tikšanās reizes.

2022. gada 26. janvārī, 9., 23. februārī un 9. martā no plkst. 17.00 līdz 19.00. Tikšanās notiks tiešsaistē – Zoom platformā.

Nodarbības vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un cilvēku uzvedības treneris.

Laipni aicinām jauniešus izmantot iespēju un pieteikties nodarbībām!  Vietu skaits – ierobežots, dalība – bezmaksas!

Aicinām domnīcu ciklam reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/manasiesp . Interesentiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz nodarbību platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Domnīcu ciklu “#Manas Iespējas” rīko projekta “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas” ietvaros, kura mērķis ir ar izglītojošu aktivitāšu palīdzību sniegt jaunas zināšanas un psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

Papildu informācija:

Lauma Celma, tālr. 29822258

E-pasts

http://www.sadarbibasplatforma.lv/