Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Diskusija “Kvalitatīva mācīšanās”

Diskusija “Kvalitatīva mācīšanās”

Nāc un pievienojies mūsu diskusijai "Kvalitatīva mācīšanās"

Jaunieti, nāc un pievienojies diskusijai “Kvalitatīva mācīšanās” 25. maijā plkst. 16.00 (ierašanās, reģistrēšanās no pllst. 15.45) koncertzālē “Valmiera” Leona Paegles iela 10, Valmierā.

Vēlamies zināt Tavu viedokli! Iepriekšēja pieredze dalībai diskusijā nav nepieciešama.

Eiropas Komisija 2022. gadu pasludinājusi par Eiropas Jaunatnes gadu ar mērķi rosināt domāt par jauniešu nākotni, lomu un viņu aktīvu līdzdalību Eiropas kopējās labklājības un ilgtspējas veidošanā, tādā veidā sniedzot jauniešiem iespējas zaļākai, digitālākai un iekļaujošākai nākotnei.

Lai sniegtu iespēju jauniešiem no dažādiem Latvijas reģioniem iesaistīties diskusijā, paust savas idejas un priekšlikumus, Latvijas Jaunatnes padomes, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras kopīgi organizēs sarunu ciklus par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.

  • Vai skolās iemāca visu nepieciešamo turpmākai dzīvei?
  • Kā veicināt produktīvu komunikāciju starp skolēniem, skolotājiem un dažāda līmeņa lēmuma pieņēmējiem?
  • Kā panākt, lai visiem jauniešiem būtu vienlīdzīgas iespējas pēc pamatskolu/ vidusskolu absolvēšanas studēt izvēlētajās programmās?
  • Vai ir un kādas ir būtiskākās atšķirības mācoties reorganizētajās/ apvienotajās lauku/ novadu skolās un lielajās pilsētu skolās?

Vai šie jautājumi Tev ir aktuāli? Tad nāc un piedalies! Reģistrējies šeit.

Sarunu cikla noslēgumā jauniešu izteiktās idejas un priekšlikumi tiks apkopoti, un rekomendāciju veidā Latvijas Jaunatnes padome tos iesniegs attiecīgo nozaru ministrijās.

Seko līdzi informācijai:
www.redcross.lv
www.ljp.lv