Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Diānas Sus un grupas koncerts

Diānas Sus un grupas koncerts

Aizvadot vasaras vakarus, 18. un 24. augustā aicina baudīt dzīvās mūzikas koncertus Valmiermuižā! Pasākumi norisināsies Valmiermuižas alus terasē, ļaujot tuviem un tāliem Valmiermuižas viesiem atpūsties no ikdienas steigas, baudot gan lirisku, gan roķīgu un pavisam smagu mūzikas skanējumu. Šoreiz Valmiermuižā ciemosies Islandes dabas iedvesmotā Diāna Sus ar grupu, bet jaudu piešķils grupa „Mēles galā” un valmierieši „Mentem”.

18. augustā plkst. 19.30 | Diāna Sus ar grupu

Diāna Sus (Sus Dungo) ir „cross-genre” (starp-žanru) mūziķe ar īpašu tuvumu filmu mūzikai. Šis būs otrais publiskais koncerts pēc 7 gadu pārtraukuma Latvijā, kopš Diāna dzīvo un aktīvi darbojas Islandē. Latvijā Diāna ir zināma kā „Sus Dungo” (indie-folk) un „The Foxtails” (rockabilly) grupu veidotāja, bet šobrīd ir izdevusi „live” mini albumu „Winter Luallbies” un gatavo otro solo albumu no albumu kvarteta, kur katrs albums tiks veltīts kādam gadalaikam. Koncertā tiks atskaņoti skaņdarbi no topošā albuma un drīz iznākošais singls „In Your Wilderness”. Diānai pievienosies spēcīgs un iedvesmojošs sastāvs: čelliste Erna Daugaviete, bundzinieks Sigvards Dižais, basģitāriste Marika Arro un ģitāriste Līga Inkēna.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Muzikālais baudījums labi saskanēs ar Valmiermuižas alus virtuves gardumiem, Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem un spirdzinājumiem. Galdiņu rezervācijai: +371 28664424 vai .

Koncertus rīko Valmiermuižas kultūras biedrība ar Valmiermuižas alus darītavas atbalstu.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, , tālr. nr.: 27337798.