Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Deju uzvedums “Sasauc smieklus!?…”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija

Deju uzvedums “Sasauc smieklus!?…”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija

Burtnieka ezera svētku ietvaros plkst. 21.00 Burtnieku centra pludmalē varēs vērot deju uzvedumu “Sasauc smieklus!?…”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija*. Piedalīsies deju skolas “Dzirnas” dejotāji kopā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem.

Agris Daņiļevičs par gaidāmo uzvedumā stāsta, ka liksim uz svaru kausa pretsvaru viltum, dusmām un skaudībai, lai sasauktu kopā bērnišķīgi patiesu prieku, laimi, jokus, smieklus un mīlestību. Iegūto prieku horeogrāfs aicina nelaist vaļā ne muzikāli dejiskā notikuma laikā, ne arī pēc tā: “Smieklus un prieku turpināsim sēt visapkārt, lai šī labestība pārņem mūs pašus, mūsu ģimenes, draugus, visu pasauli un turpina dzīvot mūsu sirdīs.”

Deju uzveduma muzikālais noformējums: Goran Gora un draugi. Renāra Kaupera dziesmu albums bērniem “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Ineses Zanderes vārdiem.

Biļetes var iegādāties bilesuparadize.lv. Biļetes cena 10 eiro, pasākuma dienā 12 eiro, bērniem līdz 6 g.v. ieeja bez maksas.

Deju uzveduma “Sasauc smieklus!?…” apmeklētāji! Uzvedums notiks brīvdabā – Burtnieku centra pludmalē. Savai ērtībai aicinām ņemt līdzi pledus, segas un/vai saliekamos krēslus! Pasākuma vietā būs izvietotas arī norādes, kā šīs zonas iedalās, lai visiem būtu netraucēta un patīkama uzveduma skatīšanās.

Par deju uzvedumu plašāk šeit. Par Burtnieka ezera svētkiem plašāk šeit.