Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” tiešraide

Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” tiešraide

Aicinām piedzīvot Dziesmu un Deju svētku īpašo noskaņu Valmierā! Skatīsimies kopā tiešraidēs laukumā starp Valmieras Kultūras centru un tirdzniecības centru “Valleta” XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncertus!

Deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” tiešraide būs 8. jūlijā plkst. 22.00.

Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” tiešraide būs 9. jūlijā plkst. 19.30.

Latvijas novadu krāsas koši iemirdzēsies deju lieluzvedumā “Mūžīgais dzinējs”, kas iecerēts kā veltījums izziņas kārei un mūžīgās izaugsmes meklējumiem, dejās un stāstos atainojot dažādu laiku Latvijas apceļotāju pieredzēto, sajusto un secināto. Deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” repertuārā iekļautas 33 dejas, no tām 13 godalgotas jaunrades dejas un septiņas dejas no Latvijas skatuviskās dejas Zelta fonda. Plašāk šeit.

Noslēguma koncerts “Kopā Augšup” ir veltījums Dziesmusvētku tradīcijas 150. gadadienai un mūsu visu kopīgajai un gaišajai rītdienai. Mežaparka Sidraba birzī – par godu svētku norisei atjaunotajā estrādē, pieredzējušu virsdiriģentu un goda virsdiriģentu vadībā skanēs jauktie, sievu, vīru, senioru, bērnu un jauniešu kori, pūtēju orķestri un kokļu ansambļi. Latvijas novadu krāsas vizēs jaunradītas mūzikas svītas un deju sniegumā. Kā vienā elpā izskanēs arī pašu koristu izvēlētās 15 iecienītākās kordziesmas, iemirdzēsies latviešu kormūzikas dimanti plašā vēsturiskā spektrā – no Dziesmusvētku Zelta fonda līdz mūsdienām, pirmatskaņojumus piedzīvojot L.Ritmanes un J.Jančevska jaundarbiem. Plašāk šeit.

Būsim kopā Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncertos!

Foto: Jānis Pipars, Mārtiņš Grauds, Latvijas Nacionālā kultūras centra arhīvs