Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Radošā diena “Dabas spēks ģimenei” Brenguļos

Radošā diena “Dabas spēks ģimenei” Brenguļos

14. augustā Brenguļos notiks radošās dienas “Dabas spēks ģimenei”. Pasākuma mērķis – radīt iespēju ģimenēm ar bērniem lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku brīvā dabā, apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas. Abās pasākuma vietās no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks dažādas aktivitātes. Apmeklētājiem būs iespēja gan radoši darboties, gan dejot, sportot un muzicēt.

Visas dienas garumā radošajās darbnīcās ģimene kopā vai katrs atsevišķi varēs izgatavot gleznu vai suvenīru/talismanu no dažādiem dabas materiāliem. Tas būs interesanti gan lieliem, gan maziem, jo katrs varēs darboties pēc savām prasmēm un spējām. Apgūstot jaunas receptes ēdiena gatavošanas meistarklasēs, apmeklētāji varēs pārliecināties, ka arī ēdiena gatavošana var būt lieliska kopīga ģimenes aktivitāte un laika pavadīšana. Savukārt, pārgājienu maršruti tiks veidoti tā, lai būtu piemēroti dalībniekiem ar dažādu fiziskās sagatavotības pakāpi. Gājiens tiks papildināts ar dažādiem saliedēšanas uzdevumiem ģimeņu komandām. Pārbaudīt ģimenes komandas spēku visas dienas garumā varēs arī sportiskajās aktivitātēs Brenguļos, bet Burtniekos visi kopā varēs ļauties latvju dančiem. Katram apmeklētājam būs iespēja pielikt arī savu roku pasākuma vietas labiekārtošanā, iestādot savu ģimenes puķi. Spēles un uzdevumi bērnu stūrītī būs par videi draudzīga dzīvesveida tēmu.

Pasākuma īpašais viesis Reinis Reķis plkst. 14:00 – 15:00 vadīs bungu meistarklasi, kurā katrs varēs izbaudīt skaņas un ritma mijiedarbību ar dabu. Pasākums tiek realizēts projekta “Dabas spēks ģimenei” ietvaros un ir bez maksas. To organizē biedrība “Burtnieku kultūrvide” un finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Stiprināsim sevi , smeļoties spēku dabā un gūsim prieku no kopābūšanas!

Informāciju sagatavoja:

Marika Daļecka

Biedrības “Burtnieku kultūrvide” projektu vadītāja