Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Carnival Youth” &“SUB SCRIPTUM” koncerts

“Carnival Youth” &“SUB SCRIPTUM” koncerts

Vasaru jābauda katru dienu, tādēļ 10.augustā no plkst. 19.00 Vaidavas ezermalas estrādē mūs ar vasarīgu koncertu iekustinās pašmāju grupas “SUB SCRIPTUM” un “CARNIVAL YOUTH”.

Grupa “Sub Scriptum” aktīvi koncertē kopš 2017.gada, pārstāvot Indie/Pop stilu. Grupa ir biežs viesis tādos festivālos kā “Summer Sound”, uzstājušies Latvijā zināmos raidījumos kā “Zelta Mikrofons 2021 nominantu izziņošana”, “TV3 gada balva”, “Osokina brīvības festivālā Ukrainai” , spēlēts ir visur, pat zirgu stallī, ja neticat, ierakstiet Youtube “Pajāt”.

Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020.gadā viņi izdeva albumu “21.gs. mode”, kuru ierakstīja ar producentiem Arni Račinski un Aleksandru Buriju (Ukraina). Albuma dziesmām tika izveidoti videoklipi, kā arī tās tika translētas LV lielākajās radiostacijās, iekļūstot Top 20. Kā arī albums pamanīts mediju un arī kritiķu acīs. Tuvākā laika singli “Siltumnīcā” un “Troksnis”.

2023.gada 3.aprīlī grupa izdedva mini albumu “Mīlestības”. Tas stāsta par brīnišķīgi skaistām un ellišķīgi sāpīgām mīlestībām. Albuma laikā grupa nirst savos dziļākajos un klusākajos ūdeņos, lai par tiem runātu skaļi. Kā saka grupas solists Kristers Rudzītis: “Citreiz ir veselīgi nonākt līdz akmeņiem, lai parunātos ar saviem aisbergiem..” Albuma producenti Jānis Aišpurs un Kaspars Ansons.

Savukārt “Carnival Youth” savā mūzikā apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka un indī mūzikas enerģiju. Kopš grupas dibināšanas 2012. gadā “Carnival Youth” ir izdevuši piecus albumus. Pēdējos divus gadus grupa pavadījusi latviešu kino mūzikas koncertprogrammas “Naivais ku-kū” paspārnē, taču šogad “Carnival Youth” atgriežas pie oriģinālmūzikas un pašlaik aktīvi veido muzikālo materiālu jaunai programmai.

Biļetes uz koncertu iegādājamas “Biļešu Paradīze” kasēs – 15 EUR.