Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Camino Latvia pārgājiens VALKA-TURNA-STRENČI

Camino Latvia pārgājiens VALKA-TURNA-STRENČI

Turpinot Camino Latvia pārgājienu sēriju, 26.-27.martā Vidzeme norisināsies divu dienu pārgājiens posmā VALKA-TURNA-STRENČI.

Pirmajā dienā tiks iets posms no Valkas uz Turnu, mērojot 20 kilometru garu ceļu. Tikšanās vieta Valkā, Putras kalnā plkst. 9.30. Otrajā dienā tiks iets posms no Turnas līdz Strenčiem, mērojot 34 kilometru garu ceļu. Pārgājiena otro dienu uzsāksim no Turnas tautas nama plkst. 9.00.

Nakšņošana būs Turnas tautas namā, kur tiek piedāvāti daži matrači un pāris dīvāni, tāpēc līdzi jāņem guļammaiss. Pie lielāka dalībnieku skaita, līdzi jāņem arī savs paklājiņš/matracītis gulēšanai.

Pārgājienā tiks nodrošinātas vakariņas un brokastis par kopējo summu 10 EUR. Pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits ir ļoti ierobežots. Pieteikums tiek apstiprināts pēc dalības ziedojuma apmaksāšanas Camino Latvija kontā.

Pieteikšanās un sīkāka informācija, rakstot uz e-pastu: , pārgājiena vadītājai Sarmītei Lacei. Ir iespēja pieteikties arī vienas dienas pārgājienam, pašam organizējot savu nokļūšanu uz un no pārgājiena.