Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Burtnieku ezera svētki

Burtnieku ezera svētki

16. jūlijā notiks Burtnieku ezera svētki

16. jūlijā laukumā pie laivu kanāla Burtnieku centrā notiks teiksmainā Burtnieku ezera svētki.

No plkst. 10.00  līdz 16.00 notiks “Novada Garša” pārtikas mājražotāju tirgus. Tirgotājus aicinām pieteikties līdz 11. jūlijam, aizpildot anketu ŠEIT.

Varēs vērot zandarta un asara pagatavošanas meistarklases Daigas Siliņas vadībā un  zivju kūpināšanas meistarklasi Roberta Pelša uzraudzībā. Zemnieku saimniecība “Enksāres” piedāvās degustācijai brekša zupu.

Makšķerēšanas entuziasti un iesācēji varēs pilnveidot makšķerēšanas prasmes profesionāļu vadībā, bet muzikālu sveicienu dāvinās duets “Mediante”.

Savukārt no plkst. 10.00 līdz 18.00 paredzēts amatnieku tirgus. Aicinām amatniekus pieteikties līdz 11. jūlijam, aizpildot anketu ŠEIT. Kontaktpersona ir Ilona Kalniņa, Rencēnu kultūras nama vadītāja, tālr.29183069, e-pasts: 

Kruīza braucieni ar pontonlaivu “Made Marija”, “Vidzemes laivas” nodrošinās SUP dēļus, kajakus un vizināšanos ar laivām. Bērnus iepriecinās radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, ūdensbumbas un  “Mārtiņa Burbuļi”.

Sagaidāmas ari sportiskas aktivitātes – alpīnisma atrakcijas un izjādes ar zirgiem, kā arī MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieku ezeram”, kura starts un finišs būs Burtnieku muižas parkā. Dienas izskaņā, plkst. 20.00 pie Burtnieku ezera notiks koncerts, kurā skatītājus priecēs IGO un muzikālā apvienība “Vējturi”. Ieeja bez maksas.

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts publicitātes vajadzībām.