Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / BMX sacensības “Valmieras novada kauss”

BMX sacensības “Valmieras novada kauss”

BMX trase "Avoti"

Svētdien, 4. jūnijā, plkst. 10.00 BMX velosportisti cīnīsies par Valmieras novada kausu BMX un Valdeko klubu komandu kausu. Arī šajās sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi. Gan sestdien, gan svētdien spēcīgāko vīru starti notiks no deviņus metrus augstās, Olimpiskajam standartam atbilstošās, starta estakādes.

Sacensības organizē BMX sporta klubs “Tālava”. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, “Crystal Dent” zobārstniecība, Bistro-kafe “Valdeko”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, Valmieras sporta skola, “Logu alianse”, zemnieku saimniecība “Zemturi”, reklāmas ražotne “PRINTO” un atpūtas parks “AVOTI”.

Skatītājiem sacensībās ieeja bez maksas!