Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Auto – Moto – Velo 2023

Auto – Moto – Velo 2023

Auto Moto Velo 2023

27.maijā Mūrmuižā no plkst. 10.00 norisināsies svētki ģimenei “Auto. Moto. Velo”. Šī gada Mūrmuižas lielākie svētki solās būt īpaši skaļi un jaudīgi – noslēgumā koncerts kopā ar Viņa, “Oranžās brīvdienas” un balle ar grupu “Ceļojums”.

Apmeklētājus sagaidīs motoru rūkoņa un sportiskas aktivitātes visas dienas garumā. Sportot varēs visi – gan mazi, gan lieli, bet dienas izskaņā noskaidrosim veiklākos un prasmīgākos autovadītājus. Skatītājus šogad pārsteigsim arī ar veiklības braukšanas paraugdemonstrējumu auto – moto šovu.

Plkst. 20.00 Mūrmuižas estrādē koncerts kopā ar Viņa (Zelma Jēgere). Ekspresīvā un daudzpusīgā mūziķe klausītāju sirdis iekarojusi ar oriģinalitāti, ar spēju gan aizkustināt, gan uzmundrināt. Mūziķes populārākā dziesma līdz šim ir “Tēja ar karalieni”, kas vietnē Youtube ir sasniegusi jau vairāk nekā 2 000 000 skatījumu.

Plkst. 21.00 uz skatuves sagaidīsim “Oranžās brīvdienas” – pašmāju turbofolka kolektīvs, kas pozitīvas enerģijas pilnā mūzikas kokteilī sajauc ska, regeju, panku un roku kopā ar dažiem folka elementiem. Varam droši teikt – grupas spēlēšanas maniere koncertos ir nemainīgi jaudīga un liekus komentārus neprasa.

Savukārt balle no plkst. 23.00 būs kopā ar grupu “Ceļojums”. Mūzika un dziesmas neļaus palikt vienaldzīgam gan kārtīgam dejotājam, gan dziedātājam.

Ieeja ir bez maksas.

Jāpiemin, ka darbosies bufete.

Ģimenes svētkus “Auto. Moto. Velo” organizē biedrība “Saules Brāļi sports”.

Informāciju sagatavoja:
SB sports/AMV komanda