Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Atvērto durvju diena Valmieras tehnikumā

Atvērto durvju diena Valmieras tehnikumā

Iepazīsti Valmieras tehnikumu atvērto durvju dienā 22. aprīlī

22. aprīlī no plkst. 13.30 Valmieras tehnikumā norisināsies atvērto durvju diena, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar tehnikuma plašo profesionālās izglītības piedāvājumu skolēniem pēc 9. klases absolvēšanas! Aicinām jauniešus apmeklēt Valmieras tehnikumu gan individuāli, gan kopā ar vecākiem un klases biedriem.

Interesentiem vienas dienas laikā būs iespējams atklāt to, kas notiek aiz Valmieras tehnikuma zaļi baltajām sienām, doties ekskursijā pa skolu, tās laboratorijām un dienesta viesnīcu. Atvērto durvju dienas pasākumā varēs iepazīt visu 12 mācību programmu pasniedzējus, satikt tehnikuma studentus, kā arī padziļināti izpētīt trīs katra apmeklētāja visvairāk interesējošās profesijas un pārbaudīt spēkus aizraujošos izaicinājumos! Savukārt dienas noslēgumā norisināsies viktorīna, kurā ikkatram dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savas dienas gaitā gūtās zināšanas par Valmieras tehnikumu.

Laipni gaidīti arī vecāki, lai iepazītos ar tehnikuma sniegtajām izglītības iespējām, mācību vidi un brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm!

Pasākuma laikā varēs gūt ieskatu šādās profesijās: atjaunojamās enerģētikas tehniķis, rūpniecisko iekārtu mehāniķis, mašīnbūves tehniķis, klientu apkalpošanas speciālists, programmvadības metālapstrādes darbgaldu (CNC) iestatītājs, programmēšanas tehniķis, loģistikas darbinieks, mehatronisku sistēmu tehniķis, grāmatvedis, viesmīlis, pavārs, pārtikas produktu ražošanas tehniķis.

Uz tikšanos Valmieras tehnikuma atvērtajā durvju dienā 22. aprīlī no plkst. 13.30 (ierašanās no plkst. 13.00)! Aicinām visus interesentus līdz 21. aprīļa plkst. 12.00 elektroniski reģistrēties pasākuma apmeklēšanai saitē vai sekojot informācijai mājaslapā www.valmierastehnikums.lv. Arī pēc elektroniskās pieteikšanās noslēguma būs iespējams reģistrēties klātienē pasākuma dienā no plkst. 13.00.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sazinoties ar Valmieras tehnikuma pedagoģi – karjeras konsultanti Ivitu Onzuli darba dienās no plkst. 8.10 līdz 16.30 – tel. 26616822, .

Informāciju sagatavoja:
Aija Kleimane, Valmieras tehnikums