Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Atvērtās lekcijas kopā ar Zeltīti Kavieri

Atvērtās lekcijas kopā ar Zeltīti Kavieri

Lekcijas par ārstniecības augiem

Camphill nodibinājums Rožkalni kopā ar zāļu pazinēju Zeltīti Kavieri reizi mēnesī aicina interesentus uz atvērtajām ārstniecības augu lekcijām. Tiks aplūkotas aktuālās norises dabā, augu audzēšana, ievākšana, to pareiza sagatavošana un lietošana gan tējās, gan garšvielās.

Lekciju kurss aizsākās šī gada februārī, kad rožkalnieši uzaicināja pazīstamo zāļu sievu Zeltīti Kavieri ciemos, lai atsvaidzinātu un pilnveidotu savu ciematnieku zināšanas par ārstniecības augiem, tā kā viena no Rožkalnu specializētajām darbnīcām ir tieši tējas darbnīca. Nodarbības procesā sapratām, ka informācijas un zināšanas Zeltītes gudrību vācelē ir daudz un ar vienu tikšanās reizi nebūs pietiekoši, lai apgūtu visu, tāpēc radās ideja lekciju kursam visa gada garumā, turklāt, aicinot tās klausīties arī citus interesentus. Lekcijās tiek sniegta ne tikai informācija, bet notiek ārstniecības augu produktu degustācija, tiek plānotas praktiskās nodarbības.

Lekciju norises vieta “Rožkalni”, Rencēnu pagasts. Lekcijas plānotas katra mēneša otrajā pirmdienā. Nākošās reizes 13. maijā, 10.jūnijā.

Pieteikšanās pa tālruni pie Zeltītes 29432176  vai Rožkalnu vadītājas Anitras 29108235.