Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Ātrs un bez žēlastības 10” ieripo kino “Gaisma”

“Ātrs un bez žēlastības 10” ieripo kino “Gaisma”

18. maijā kino “Gaisma” būs pirmizrāde asa sižeta filmai “Ātrs un bez Žēlastības 10”. Norisi vadīs Sergejs Timoņins, Kinokults.lv līdzdibinātājs, kino fans un “Ātrs un bez Žēlastības” filmu entuziasts.

Jāpiemin, ka, iegādājoties biļetes, būs iespēja laimēt balvas no “Sporta komplekss 333”, “Auto K Spa”, “Redbull” un “Tehauto”.

Kad 2011. gadā Doms un viņa komanda uz Riodežaneiro tilta iznīcināja Brazīlijas narkobaronu Ernanu Reisu un viņa impēriju, viņi nezināja, ka Reisa dēls Dante (Džeisons Momoa) tam bija liecinieks. Pēdējos 12 gadus viņš gatavoja plānu, kas liks Domam samaksāt par visu. Filmas notikumi risināsies no Losandželosas līdz Romai, no Brazīlijas līdz Londonai un no Portugāles līdz Antarktīdai. Jauni sabiedrotie, veci ienaidnieki, ātrums, spriedze un adrenalīns – tas būs Fast X!

Režisors: Louis Leterrier. Lomās: Vin Diesel, Jason Momoa, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Brie Larson, Tyrese Gibson, John Cena, Sung Kang, Jason Statham.

Filma ir angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Tas var tikt izmantots, lai reklamētu pasākumu sociālajos tīklos, mājaslapās, medijos u.c. Iegādājoties biļeti, piekrītat apmeklēt publisku pasākumu.