Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Grupas “Apvedceļš” koncerts Strenčos

Grupas “Apvedceļš” koncerts Strenčos

6. augustā plkst. 18.00 Strenčos, pludmalē pie Gaujas, turpināsies grupas «Apvedceļš» jubilejas festivālu vasara ar koncertu ««Apvedceļš» traki svin Strenčos». 

Jubilejas pasākumā, kuru šoreiz vadīs atraktīvais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins, protams, neiztiks arī bez viesiem. Uz skatuves kāps ne tikai «Apvedceļš», bet arī grupas «Zelta kniede», «Zeļļi», «Klaidonis», «Dakota», «Tequila Band», «Muiža», bet arī Inga Ruka Lazdiņa, Aigariņš, Harijs Joniškāns («Kantoris 04») un Jānis Vībants («Vēja runa»).

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Darba dienās – Strenču Kultūras centrā un Strenču Klientu apkalpošanas centrā.

Grupas dalībnieki saka: “Tā kā pirms diviem gadiem svinējām divdesmit gadu jubileju, bet ierobežojumu dēļ tomēr to neizdevās īsti nosvinēt, šovasar, kad visi ierobežojumi beigušies, esam nolēmuši sapulcināt savus un draugus un skatuves kolēģus, lai klausītājiem sarūpētu īstu zaļumballes atmosfēru. Tā būs īsta draugu ballīte, jo dzīve ir jāsvin! Tāpēc vienkopus pulcēsim klausītāju iemīļotākās grupas, kas neļaus deju grīdai atdzist labākajās latviešu mūzikas tradīcijās. Tiekamies!”.