Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Apmācības “Materiālu šķirošana, otrreizēja izmantošana un uzlabošana”

Apmācības “Materiālu šķirošana, otrreizēja izmantošana un uzlabošana”

Apmācības Materiālu šķirošana, otrreizēja izmantošana un uzlabošana

Valmieras koprades darbnīca DARE kopā ar Valmieras Attīstības aģentūru, aicina gūt jaunas zināšanas par materiālu pārstrādi, otrreizēju izmantošanu un uzlabošanu. Apmācību mērķis ir aktualizēt šīs tēmas, lai savus ikdienā pieņemtos lēmumus padarītu ilgtspējīgākus un, lai palīdzētu novērtēt un saprast esošo un nākotnes produktu ietekmi uz vidi.

Piedalīties aicināti uzņēmēji, mājražotāji, pašnodarbinātie, mākslinieki un radošie entuziasti, kā arī jebkurš cits interesents, kam rūp vides jautājumi produkta ražošanas procesā. 

Datums un laiks: 28. marts, plkst. 14.00-17.00

Norises vieta – Purva ielā 12, Valmieras koprades darbnīcā DARE.

Programma:

13.30-14.00 | Dalībnieku ierašanās

14.00-15.30 | 1. daļa | Interaktīva teorētiskā nodarbība par materiālu pārstrādi, otrreizēju izmantošanu un uzlabošanu. Vada Edijs Ābelis. 

15.30-17.00 | 2. daļa Radošā darbnīca ar Laini Uzulēnu. Izgatavosim stilīgus maciņus lietu uzglabāšanai, pārstrādājot un termopresē pārkausējot plastmasas maisiņus par izturīgu materiālu, kas ir piemērots šūšanai. 

Tāpat, katram dalībniekam būs iespēja iepazīties ar darbnīcas DARE telpām un piedāvātajām iespējām.

Pasākumu organizē Valmieras koprades darbnīca DARE sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru projekta Circular Economy makerspace (Circular spaces) ietvaros.