Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Kocēnu Kultūras nama amatierteātra “Valmiermuižnieki” izrāde pēc A.Upīša lugas “Dzimumdienas rītā” motīviem un Zilākalna amatierteātra “Turi buru” izrāde pēc lugas “Miss Latvija” motīviem

Kocēnu Kultūras nama amatierteātra “Valmiermuižnieki” izrāde pēc A.Upīša lugas “Dzimumdienas rītā” motīviem un Zilākalna amatierteātra “Turi buru” izrāde pēc lugas “Miss Latvija” motīviem

10.martā plkst. 13.00 Kocēnu Kultūras namā Kocēnu Kultūras nama amatierteātra “Valmiermuižnieki” izrāde pēc A.Upīša lugas “Dzimumdienas rītā” motīviem un Zilākalna amatierteātra “Turi buru” izrāde pēc lugas “Miss Latvija” motīviem.
Amatierteātra “Valmiermuižnieki” izrāde “Dzimumdienas rītā” – traģikomēdija vienā cēlienā – veidota pēc Andreja Upīša literārā darba motīviem. Lugas pamatā ir mūžam aktuālais stāsts par cilvēku, kurš savā dzimšanas dienas rītā ir apņēmies sākt jaunu dzīvi un kļūt labāks. Izrādē stāstīts par savstarpējām cilvēciskajām attiecībām ģimenē, kā arī kungu un kalpu starpā. Režisore – Iveta Kļaviņa.
Zilākalna amatierteātris “Turi buru” Kocēnu Kultūras namā viesosies ar izrādi “Miss Latvija” pēc Kārļa Kraujiņa darba motīviem. Izrādē tiek meklētas atbildes uz jautājumiem: kas ir skaistums? Kā to izmērīt? Vai tas ir nopērkams? Rodas tik daudz jautājumu, un ciema iedzīvotājiem ir jādara viss, lai tos atrisinātu. Režisore – Linda Laiva.
Ieeja: 3 EUR. Biļetes pirms pasākuma varēs iegādāties Kocēnu Kultūras namā.