Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts Rubenes baznīcas dārzā

Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts Rubenes baznīcas dārzā

Livonijas Indriķa dienas ietvaros 15. augustā plkst. 17.00 Rubenes baznīcas dārzā izskanēs Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts.

Koncerts būs kā Ainara Mielava daiļrades esence – tajā skanēs mākslinieka populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem. Un tie ir bijuši gana daudzveidīgi – gan Atmodas laika folkroka balādes, gan tautas mūzikā iedvesmoti skaņdarbi, gan roks, gan pops, gan romances un dziesmas, ko nevar un arī nevajag likt kādā rāmī un konkrētā žanrā.

Klausītājiem būs iespēja baudīt gan Ainara Mielava stāstnieka talantu, gan dziesmas, kas Latvijā jau kļuvušas par daļu no mūsu pašapziņas un identitātes sajūtas – “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un citas. Koncertstāstā Ainars Mielavs uzstāsies kopā ar ievērojamo latviešu mūziķi un komponistu – Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss).

Ieeja par ziedojumiem Rubenes baznīcas attīstībai.

Ierodoties uz koncertu, jāuzrāda derīgs COVID-19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju, un derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte). Bērni līdz 12 gadu vecumam koncertu var apmeklēt bez sertifikāta uzrādīšanas.

Koncertu organizē Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar Rubenes evaņģēliski luterisko draudzi.