Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncerts “12 stāsti vasaras vakaram”

Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncerts “12 stāsti vasaras vakaram”

Kokmuižas svētku ietvaros 3. septembrī plkst. 20.00 pie Kokmuižas pils izskanēs mūziķu Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncerts “12 stāsti vasaras vakaram”.

Nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets noskaņu koncertā “12 stāsti vasaras vakaram” izdziedās gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas. Mākslinieki uz pie skaistās Kokmuižas pils apvienos ne vien balsis, bet arī vairāku mūzikas instrumentu skanējumu. “12 stāsti vasaras vakaram” ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir divpadsmit muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu.

Koncerts norisināsies ierobežotā teritorijā, kurās pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 Digitālais sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 12 gadu vecumam Covid-19 Digitālais sertifikāts nav jāuzrāda. Pārējā plašā vēsturiskā Kokmuižas kompleksa teritorija būs brīvi pieejama ikvienam interesentam.

Ieeja bez maksas.