Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Latvian Voices & Estonian Voices koncerts

Latvian Voices & Estonian Voices koncerts

No 30. jūnija līdz 2. jūlijam Valmierā noritēs Latvian Voices a cappella festivāls un meistarklases. Jau sesto gadu Valmiera kļūs par a cappella galvaspilsētu, aicinot interesentus gan uz koncertiem, gan izglītojošām meistarklasēm.

Festivāla īpašie viesi būs a cappella grupa – Estonian Voices. Tā ir profesionāla vokālā grupa no Igaunijas, kas darbojas kopš 2011. gada un savās programmās iekļauj džezu, klasiku, tradicionālo folkloru, kā arī populāro mūziku. Estonian Voices ne tikai dalīsies savās zināšanās ar meistraklašu dalībniekiem, bet arī apvienosies kopīgā koncertā ar Latvian Voices 1. jūlija vakarā plkst. 20.00 Valmieras Kultūras centrā. Biļetes – “Biļešu paradīzē”.

Kopš 2009. gada vokālās grupas “Latvian Voices” dalībnieki ir guvuši pieredzi a cappella festivālos, forumos, meistarklasēs un konkursos 24 pasaules valstīs. Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas laureāti, Pasaules koru olimpiādes čempiona titula ieguvēji grupa Latvian Voices savas darbības laikā ir apliecinājusi sevi kā vienu no vadošajām a cappella žanra pārstāvēm Eiropā un kļuvusi par kvalitātes zīmolu, kas Latvijas a cappella dziedāšanas tradīciju nes tālu aiz Latvijas robežām.