Esi aktīvs – nāc uz vingrošanas nodarbībām kādā no pagastiem!

No 29.oktobra novadā notiek vingrošanas nodarbības projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Tā ir lieliska iespēja ikvienam interesentam reizi nedēļā izkustēties treneres Ilvas Janītes vadībā. Kopumā katrā no pagastiem norisināsies 10 nodarbības veselības stiprināšanai – pirmdienās plkst. 18:45 (Brenguļu sākumskolas zālē), otrdienās plkst. 19:45 (Trikātas kultūras namā), bet trešdienās plkst. 18:45 (Mūrmuižas “Pagastmājā”).

Lai nokļūtu uz/no nodarbību, ir pieejams transports, kas jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Lai pieteiktu transportu un uzzinātu vairāk par projekta pasākumiem, ir iespējams sazināties pa tālr. 25460636 vai e-pastu: . Aicinām iepazīties ar turpmāko nodarbību plānu novembrim, decembrim un 2019.gada janvārim (skatīt attēlu).