Erudīcijas diena Valmieras novada skolām

Erudīcijas diena Valmieras novada skolām

5. aprīlī Valmieras Kultūras centrā visas dienas garumā tikās Valmieras novada skolu 1.-12. klašu skolēnu, kā arī pedagogu komandas, lai mērotos spēkiem erudīcijā un zināšanās, uzzinātu daudz jauna, kā arī veicinātu izglītības iestāžu savstarpējo sadraudzību.

Erudīcijas dienā tika izspēlētas piecas spēles, kurās savas zināšanas par dažādām tēmām pārbaudīja 1. – 3., 4. – 6., 7. – 9., 10. – 12. klašu skolēnu, kā arī pedagogu komandas. Visas dienas garumā piedalījās 100 komandas, 550 dalībnieki, kā arī viņu atbalstītāji.

Pirmās vietas sadalīja šādas komandas:

  • 1.-3. klašu spēlē “Viesturieši”, “Ķipari”, “Pārgaujas brīvdienas”, “Saldie gurķīši”;
  • 4.-6. klašu spēlē “Prieks piedalīties 2”;
  • 7.-9. klašu spēlē “100% pārgaujietis”;
  • 10.-12. klašu spēlē “MVP”;
  • skolotāju spēlē “Raibie akmentiņi”.

Pateicamies ikvienam skolēnam un skolotājam par uzdrīkstēšanos izaicināt savas zināšanas un piedalīties spēlē! 

Erudīcijas spēli Valmieras novada izglītības iestādēm organizē “Zini! Mini! Uzzini!” komanda sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Atbalstītāji – Baltais, pesto.lv, Latvijas Leļļu teātris, 3D Cinema, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks, Uz kūko, bioloģiskā saimniecība – Ozolzīles, Rada Zita, Berga Vīns, Salt’n Pepper, Mūsdienu Virtulis, Naukšēnu vīna darītava, Mini zoo “Mežiņi”, Asais Pipars, Peintbols Valmiera.

FOTO