Ērenpreisa velosvētkos gaidīsim Valmieras novada mobilajā TIC

Erenpreisa-velosvetkos-gaidisim-Valmieras-novada-mobilaja-TIC

Sestdien, 16. jūlijā, Mazsalacā norisināsies ilgi gaidītie Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki “Ērenpreisam 131”, svētku laikā ielas piepildīs velosipēdi un to zvaniņu šķindoņa. No plkst. 9.00 līdz 14.00 svētku amatnieku tirdziņā viesosies arī Valmieras novada mobilais Tūrisma informācijas centrs (TIC), aicinot ikvienu interesentu vairāk uzzināt par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu, kā arī piedalīties aktivitātē “Atrodi savu Ērenpreisa velosipēdu”.

Aktivitātē “Atrodi savu Ērenpreisa velosipēdu” aicināts piedalīties ikviens svētku apmeklētājs. Saņemot aktivitātes lapu Valmieras novada mobilajā TIC, paveroties dabā un svētku norisē, katram dalībniekam ar radošu pieeju būs jāatrod tieši savs svētku velosipēds – svētku sajūtu vai redzamo norišu veidolā. Pēc uzdevuma izpildes dalībnieks tiek aicināts aizpildīto uzdevuma lapu nogādāt atpakaļ mobilajā TIC, par to dāvanā saņemot kādu svētku suvenīru. Katram aktivitātes dalībniekam lūgums parūpēties par kādu rakstāmpiederumu – pildspalvu, zīmuli vai flomāsteru.

Šī gada Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku “Ērenpreisam 131” moto ir stāsts par vērtībām. Svētku programmu piepildīs dažādi koncerti, ģimeniskas sadziedāšanās, izstādes, balle, gastronomiskie iepriecinājumi, Ērenpreisa velosipēda izsole un, protams, tradicionālie un gaidītie – parādes velobraucieni. Pilnu svētku programmu iespējams aplūkot šeit.

6. augustā Valmieras novada mobilais TIC viesosies Rūjienas pilsētas svētkos. Plašāk par svētku norisi būs iespējams uzzināt drīzumā visit.valmiera.lv.