Entuziastu volejbola līgas uzvarētāji – valmierieši

Valmieras volejbola veterāni

Entuziastu Volejbola Līgā (EVL) ar lielisku sniegumu – 1.vietu šosezon – startēja Valmieras kungu 40+ komanda. Komandas treneris Ģirts Mārtiņsons, komandas kapteinis Janeks Ekurs. Komandas spēlēja 2 sabraukumos, kur Valmieras pretinieki bija Poliurs (Jelgavas novads), Vecumnieku un Jēkabpils komandas. Abos sabraukumos tika pārspēti visi pretinieki ar rezultātu 2:0 un arī finālspēlēs, kuras 13.maijā notika Jēkabpilī, pārliecinošas uzvaras pār Jēkabpils un Vecumnieku komandām. Valmieras komandai pie uzvarām tikt palīdzēja: Mārtiņš Toms, Austris Štāls, Kaspars Spirks, Rinārs Teteris, Aigars Kalniņš, Sandis Sprincis, Jānis Grīnbergs, Kaspars Salmiņš, Aigars Brivna, Edmunds Pūliņš, Aldis Jaundžeikars un Sandris Kalniņš.

Arī Valmieras dāmu komanda 45+ pirmo reizi spēlēja EVL līgā un kopvērtējumā 5 komandu konkurencē izcīnīta 3.vieta. Bez Valmieras komandas startēja arī Jelgavas un Jēkabpils komandas, kuras tika pārspētas ar rezultātu 2:0 un ar tādu pašu rezultātu nācās atzīt Daugavpils un Rīgas komandu pārākumu. Valmiera 45+ komandas kapteine Iveta Šteindāle, spēlētājas – Sanita Mālmane, Vineta Čačka, Inga Skrinda, Karina Putniņa, Inese Kirilova un Anita Gudrika.

Informāciju sagatavoja: Ieva Stiģe