Ekonomikas ministrija aicina uz vebināru par iespējām piesaistīt ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai

Šī gada 9. oktobrī Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Finansējums un lēmumu pieņemšana”.

Šī gada 9. oktobrī Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Finansējums un lēmumu pieņemšana”. Pasākuma mērķis ir informēt atbalsta saņemšanas iespējām un nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai.

Vebinārā Altum eksperti atgādinās par 9 praktiskiem soļiem no iedzīvotāju idejas līdz atbalsta līgumam, bet Centrālās finanšu līgumu aģentūras pārstāve pastāstīs par ES fondu atbalsta saņemšanas iespējām apkures iekārtu nomaiņai.

Pasākuma laikā uzzināsiet arī par lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī banku nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas projektiem. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties arī ar konkursa « Energoefektīvākā ēka Latvijā 2023 » laureāta pieredzes stāstu – daudzdzīvokļu ēkas Rīgā, Kartupeļu ielā 19, ceļu līdz ēkas atjaunošanai.

Vebinārā piedalīsies Attīstības finanšu institūcija Altum, Rīgas enerģētikas aģentūras, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Finanšu nozares asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.   Šis ir pirmais vebinārs no vairāku pasākumu cikla, kas šajā rudenī tiks organizēti par dažādiem aktuāliem jautājumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai. Pasākums tiek organizēts informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa